Negotiator - Blog

http://negotiator.kvalitne.cz

Úvodní stránka>Cestování>USA
Témata
..::..

Denver

03.prosinec 2010 | 12:38


Denver je hlavní město státu Colorado ve Spojených státech amerických. Rozkládá se na celkové ploše 401,3 km2 a má 566 974 obyvatel, což ho činí největším městem státu Colorado a zároveň 27. nejlidnatějším městem USA. Metropolitní oblast Denveru je 17. nejlidnatější v USA a má téměř 3 miliony obyvatel. Město je významným hospodářským centrem oblasti.

Denver je hlavní město státu Colorado ve Spojených státech amerických. Rozkládá se na celkové ploše 401,3 km2 a má 566 974 obyvatel, což ho činí největším městem státu Colorado a zároveň 27. nejlidnatějším městem USA. Metropolitní oblast Denveru je 17. nejlidnatější v USA a má téměř 3 miliony obyvatel. Město je významným hospodářským centrem oblasti.Obyvatelé Hispánského původu, bez ohledu na rasu, tvořili 31,7 % populace.Doprava v celém okresu je poskytována ve formě autobusů, šesti linek rychlodrážní tramvaje a příměstských vlaků.Satelitní snímek

Ulice v centru města

Doprava v Denveru
Tento článek je licencován za podmínek GNU Free Documentation License. Používá materiál: Originální článek na Wikipedii.

..::..
Tento blog Copyright(c) Negotiator