Negotiator - Blog

http://negotiator.kvalitne.cz

Úvodní stránka>Sex
Témata
..::..

Fornifilie

03.prosinec 2010 | 12:39


upravit Tento článek potřebuje úpravy. Můžete Wikipedii pomoci tím, že ho vylepšíte. Jak by měly články vypadat, popisuje stránka Vzhled a styl, konkrétní problémy tohoto článku mohou být specifikovány na diskusní stránce.

Fornifilie je jednou z praktik BDSM. Jde o jiný název pro anglický výraz "human furniture," což znamená "lidský nábytek," přesněji řečeno "nábytek z lidí." Tato praktika BDSM získala svoje označení odvozením z latinského slova "fornire" (vzniklo ze starofrancouzského výrazu furnir, nábytek, a je též základem pro anglické slovo "furniture," neboli nábytek) a řeckého slova "philos" (fílie, láska k něčemu) a řadí se mezi bondage praktiky, neboť se neobejde bez pevného úvazu, spoutání či zavěšení submisivní osoby, ale na své si přijdou i příznivci balení (mumifikace), gumy (rubber), latexu, gypsu (sádry) či lycry.

Jak napovídají předchozí řádky, ve fornifilii jde o snahu využít uměleckého efektu pro přetvoření člověka v nábytek či příslušenství k nábytku. Záleží přesně o jaký typ nábytku či příslušenství jde, když se např. jedná o "lidské" křeslo, je submisivní osoba oblečena např. do latexu či kůže, nejen že to lahodí oku takto zaměřených lidí, ale zároveň to přináší pohodlí dominantovi, který nemá přímý kontakt s kůží podřízené osoby a umocňuje pocit skutečného nábytku. Někteří dominanti však upřednostňují neoblečené submisivy, např. pro vůni lidského potu.

Nejznámějšími rolemi v těchto praktikách jsou různá křesla, židle, stolky, ale občas se objevují i houpací koně nebo lustry, a to doslova, submisiv opravdu visí u stropu a jeho tělo slouží k upevnění elektrického vedení a žárovek. K fornifilii můžeme zařadit i některé další extrémnější praktiky, např. když submisivova ústa slouží jako popelník nebo toaleta.AgeplayBallbustingBondageCévkováníCrossdressingDildo trainingDogplayDomácí sluhaElektroplayFacesittingFetishFistingFornifilieKastraceKaviárMilkingMumifikaceMužská služebnáNucená bisexualitaNucená feminizaceNucená homosexualitaPás cudnostiPissingPonyplayRoleplaySlužebnáSpankingT/DToaletní otrokTramplingViolet-wand

Tento článek je příliš stručný nebo neobsahuje důležité informace.
Pomozte Wikipedii tím, že jej vhodně rozšíříte nebo alespoň nahradíte tuto šablonu nějakou konkrétnější.Tento článek je licencován za podmínek GNU Free Documentation License. Používá materiál: Originální článek na Wikipedii.

..::..
Tento blog Copyright(c) Negotiator